Beklenen oldu ! Mobil Strateji Oyunlarında Devrim Art of War 3 indir

Art of war 3 oynayalım !

Bir çok strateji oyunu seven kullanıcı için beklenen devrim niteliğindeki strateji oyunu sonunda yapıldı o da Art of war 3. Birim kontrol etme özgürlüğünü sunmayan clash of clans vb. oyunlar, bir önceki jenerasyonun (GeneralsAge Of EmpiresRise Of NationsRed Alert gibi oyunlarla büyümüş olanlardan bahsediyorum) strateji oyunu tutkusunu tatmin etmemekte olduğunu düşünüyorum.

Çeşitli başarısız tavsiyeler ile uzun araştırmalar sonucu bu özgür birim kontrolünü sağlayan oyunla buluşmuş bulunmaktayım. Gerçek zamanlı strateji oyunun diye indirdiğiniz oyunların birçoğunun elinizde patladığı olmuştur.

Art of War 3 Ekran Görüntüleri


 


Arkadaşlar hiç bakmayın siz böyle göründüğüne oyunun Türkçe menüsü mevcut. Tüm açıklamalar detaylar Türkçe çevirisi son derece başarılı şekilde yapılmış. Hiç sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Zaten bu oyunların çoğalacağını ve yeni nesillerin de bu tip oyunlara yöneleceğini tahmin ediyorum. Oyunun inceleme videosunu vakit bulur bulmaz kendi profilimle çekip yayınlayacağım. Şimdilik bununla idare edin. Art of war 3 inceleme videosu

Gerçekten bu oyunun ilklerinden olmak isteyeceksiniz arkadaşlar çok kısa bir sürede bakın çıkış tarihi 22 Mayıs 2018 ve 5 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda. Son derece detaylı artıları eksileri ile Art of War 3 ün incelemesini yapacağız arkadaşlar. Şimdilik oyunun adını duyuralım istedik, Art of War Global Conflict 3 gibi gerçekten gerçek zamanlı strateji oyunu tavsiyeleriniz varsa yorumda paylaşabilirsiniz.

art of war 3
art of war 3 gerçek zamanlı strateji oyunu

Android’de oynuyorum ve yönetim, gruplandırma, seçme gibi yapılması mouse suz işkence olan bu hareket kabiliyetleri için oyuna 10 üzerinden 10 veriyorum.

Gear Games gerçekten başarılı bir iş çıkartmış ve bu oyunu ücretsiz sunarak çok doğru bir hamle yapmış.

Hemen playstore linkini de paylaşalım bu kadar gevezelik etmişken eli boş göndermeyelim strateji meraklılarını ⇒ indir

Ben karargahı upgrade de bıraktım dayanamayıp bir el atıcam. Size iyi eğlenceler.