Hadi l Gerçek Para Ödüllü l Canlı Bilgi Yarışması

Hadi Bilgi Yarışması Nedir Nasıl Oynanır Nasıl Para Kazanılır? Hadi bilgi yarışması Türkiye’nin ilk canlı, sunuculu ve para ödüllü bilgi yarışması. Hadi en çok aranan ve indirilen programlar arasında yerini aldı.

Sunuculuğunu Müge Boz isimli başarılı oyuncunun yaptığı ve Günde İki Kez Canlı Yayınlanan Yarışma; On İki Soruyu Doğru Cevaplayan Herkese Gerçek Para Ödülü Vadediyor. Binlerce kişinin aynı anda canlı oynadığı yarışma şuan en çok indirilen uygulamalar arasında yer alıyor.

Hadi Nedir?

Haziran ayında AppStore’da yerini alan HADİ uygulaması artık Android market Android Play’de. Binlerce kişi tarafından aynı anda canlı oynanabilen yarışma; günde iki kez yayınlanıyor. İlk Yarışma öğlen saatlerinde yayınlanırken ikinci yarışma ise Akşam 20:30’da yayınlanıyor. Yayınlanacağı zaman yarışmacılara bildirim gidiyor ve uygulamaya girmeleri sağlanıyor. Yarışmacıların binlerce lira gerçek parayı 12 soruyu bilmeleri durumunda kazandığı yarışmada; eğlence ve heyecan bir arada. Her gün aynı saatte sadece on iki soruluk yarışma boyunca canlı yayınlanan yarışmaya erişmek için Hadi uygulamasını indirmek yeterli. Uygulamayı kullanmak ise tamamen ücretsiz.

 

Hadi Uygulaması Nasıl İndirilir? Ne Yapmak Gerekir?

Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranızı giriyorsunuz ve telefonunuza bir kod gönderiliyor. Bu Kodu uygulamada istenen kutucuğa yazıyorsunuz. Yazdıktan sonra size kullanıcı adı girmenizi ve referans kullanıcının adını soruyor. Bu referans kullanıcı adına mildamla yazarsanız joker kazanmanıza ve benim joker kazanmama yardımcı olursunuz 🙂 daha sonra yapmanız gereken tek şey yarışma saatini beklemek. Yarışma saatinde zaten size bildirim geliyor.

Hadi ödüllü soruya büyük ipucu

Nil nehri hangi kıtada ?

Hadi gerçek para ödüllü bilgi yarışmasını takip edenler için büyük bir tüyo. Dünyanın en büyük nehri olan Nil nehri hangi kıtada yer almaktadır ?

Cevap: Afrika Kıtası.