Hakkımızda

Google yalakalığı yapmayacağım merak etmeyin.

Teknovaka Teknoloji sitesi Hakkımızda Bölümü

Bir çıkış noktamız, bir gerçeğimiz var. Öncelikle bunu açıklayarak başlayacağım. Teknoloji gelişir, dünya değişir. Yanlış mıdır? Elbette doğrudur. Teknovaka ekibi olarak yaptığımız her işin genç nesiller için teknoloji haberleri ve teknoloji gündemi demenin yalnızca Iphone fiyatları takip etmekten ibaret olmadığını kanıtlamak için buradayız.

Şimdilik kafamdakiler gerçekten insanların, öncelikle memleketimin insanları için yararlı bir bilgi kaynağı daha olsun amacındayım.

Bunu zaman içerisinde sık sık güncelleyerek, dünden bugüne kendi web sitemizin inovasyonu için neler yapmışız takip etmek amaçlı burada bırakıyorum.

Teknoloji Gündemi ve Durum Değerlendirmeleri

Arama motorlarının ortak kriterlerinden tam not alan ve günümüzde web sitesi yöneticilerinin yaygın olarak kullandığı web sitesi içerik sistemi olan wordpress için siz müşterilerimize 2007 yılından bu yana tema hizmeti veren birtema özel tema taleplerinin yanı sıra genel kullanıma göre hazırlanmış wordpress temaları sektöründe hızla büyümeye devam etmektedir.

Birtema zaman zaman müşterilerine ve ziyaretçilerine ücretsiz wordpress tema indir bölümünden herhangi şart ve koşul olmadan tema dağıtımı yapmaktadır. Bu fırsatları daha yakından takip edebilmek ve değerlendirebilmek için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Teknovaka Teknoloji Gündemi ve Teknolojik Gelişmelerden haberler sunan bağımsız, tarafsız bir blogdur. Tanıtımını yaptığımız Teknolojik ürünler sadece web sitemizin takipçileri için fikir edindirmek, değerlendirmeler yapmalarını sağlamak ve beğeni ya da olumsuz yorumlarını 3. taraf kişiler için ön bilgilendirme yapmalarını hedeflemektedir.