Kamerası En Güzel Cep Telefonu 2018

HUAWEİ P20 PRO İncelememiz;

Merhaba Teknovaka okuyucuları.. Kamerası en güzel telefon için verilebilecek iyi bir örnek Huwai’den geliyor; P20 pro.

Akıllı telefonların en önemli özelliklerinden biri hepimizin de bildiği üzere çektiği fotoğraf kalitesi. Kamera performansı her kullanıcının ilk baktığı şeylerden biri. Kamerası en iyi bir telefon önerisi de bizden sizlere, Huwai P20 Pro

Bugün sizlere An itibariyle en iyi kamerası olan Huawei yeni amiral gemisi P20 Pro hakkında dilim döndüğünce bilgiler vereceğim.  2018 yılının 4. Ayında ülkemizde satışa sunulan Huawei P20 Pro kamera açısından bence tartışmasız en kaliteli telefon. 3 tane arka kamerası olan telefon;

ÜÇ KAMERA İLE TOPLAM 68 MEGAPİKSEL

RGB, yani renkli fotoğraf çeken 40 Megapiksel çözünürlüğü var, Monochrome kamerası 20 Megapiksel, Telephoto lens ise 3x optik zoom ve 8 Megapiksel çözünürlüğe sahip. 3 kameralı telefon, toplamda ise 5x hibrit zoom yapabiliyor. Huawei P20 Pro’nun ön kamerası 24 Megapiksel..

kamerası en iyi ucuz telefonlar

  • Ülkemizde 128GB dahili hafıza ile satışa sunulan Huawei P20 Pro 6.1 inç – AMOLED ekrana sahip.  Huawei P20 Pronun bence en başarılı diğer özelliği ise bataryasının 4000 MAh olması ve hızlı şarj özelliğinin olması.

Kamerası en güzel telefon hangisi ?

Huawei P20 Pro rakipleri IphoneX, Samsung Galaxy S9+ a göre gündüz ve gece fotoğraf çekiminde tartışmasız daha üstün ancak video çekiminde ve ön kamera (selfie) çekiminde bukadar başarılı olduğunu söyleyemeyiz.  P20 Pronun Ülkemizde satış fiyatı 5000TL.