Steam gibi oyun platformları

OYUN SATIŞ SİTELERİ


Oyun tutkunları için ücretli ve ücretsiz hizmetler sağlayan steam gibi oyun platformları bulmakta zorluk çekilebildiğini gözlemledim.

Steam gibi siteler hangileri, indirimleri ve ücretli-ücretsiz oyunları nereden bulabilirim ? En iyi online oyun platformları gibi araştırmalarımın sonucu olarak bu listeyi paylaşıyorum. Öyle umuyorum ki işinize yarayacaktır bayanlar baylar.

Çıkış noktamız steam benzeri platformlar olduğu için Steam’i söylememe gerek var mı ? Bence yok 🙂

Haydi bakalım başlayalım

Steam Benzeri Oyun Platformlarına Verilebilecek En İyi Örnekler

RAZER CORTEX

Razer’i duymamış olan var ise gerçekten pataklarım. Pc oyunları ile alakan varsa duymuş kullanmış memnun kalmış, bayılmış olmalısın. Ürünleri başarılı. Cortex yazılımı ile de ne kadar başarılı oldular çok detaylı araştırmadım ancak ücretli ve ücretsiz oyun sağlayıcılarından biri olduğunu söyleyebilirim, hatta bununla yetinmem tavsiye ederim.

Dur bi de link vereyim razer cortex indir

Bir de burada pc performance booster gibi bir uygulama var ki, bilgisayarınızın performansını yükselteceğini vaad ediyor. Ben kullanmadım, ancak faydalı olabileceğini düşünüyorum.

Steam Benzeri Platformlar

Steam gibi platformlar arayanlar için bir güzel tavsiye daha

HUMBLE BUNDLE

Bunun adına bayılıyorum ben, saçma tekerlemeler türetiyorum falan neyse sonuç olarak humble bundle da iş görür bir oyun indirme portalıdır. Deneyiniz.

Link niye veriyorum ki google da arasanıza 🙂 alın ya üşenmiycem humble bundle indir

Hah ne diyorduk, ücretli ve ücretsiz oyun indirme sitelerine bakıyorduk dimi

ORIGIN

Çok orjinal bir isim bulmuşlar diyerekten bir kaç takipçimizi kaçırma olasığını göze alsam da, origin iyi bir oyun indirme portalıdır. Ancak çoğunlukla ücretli yayınlar yaptığını da belirtelim.

Mac ve Win için seçenekleri mevcut buyurun indirme linki origin dowload

♠ Steam gibi oyun platformları demişken bizlere dev kıyaklar yapan, bedava steam kodları ve değerli güncel bilgiler veren bir web site var.  O da thatsgamebro.  E-spor bültenleri ve haberleri ile oyun meraklılarının işine yarayacağını düşündüm. www.thatsgamebro.com Önemli değil arkadaşlar sağ olun ne demek 🙂

UPLAY

Uplay de ubisoft pc oyun sitesi. Çok tavsiye edilen ve sevilen, steam gibi oyun platformları içinde gösterilen bir portal.

⇒ uplay indir

Steam bedava oyun sitelerine  (ücretli ve ücretsiz) örnekler verdiğimiz yazımızın sonuna gelirken, hızlıca son bi kaç site tavsiyesi yapalım.

Steam gibi oyun platformları

  • Türk oyun satış sitesi olarak paylaşmaya değer buldum. DurmaPlay
  • Hatırı sayılır indirimleriyle öne çıkan bir steam benzeri site. G2A
  • Bu sitede çok bilinen ve önerilen güvenilir yayınlar yapıyor. Kinguin

Umarım steam benzeri oyun platformları arayan arkadaşlara yardımcı olabilmişizdir arkadaşlar. Sizin de önereceğiniz başka oyun satış siteleri ya da farklı bir konuda görüş bildirmek isterseniz, iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz.

steam benzeri oyun platformları